Logo müşteri ve iş ortaklarına özel Yurtiçi Kargo’dan %30 indirim fırsatı

Yurtiçi Kargo birimlerinden yapılan tüm gönderimlerde standart taşıma fiyatları, adres alım ve adres teslim hizmetlerinde %30 indirim

Başlangıç Tarihi
01 Nisan 2022

Bitiş Tarihi
01 Nisan 2023

Yurtiçi Kargo, "Söz Verdiğimiz Gibi" sloganından hareketle 1982 yılında, Dr. İbrahim Arıkan liderliğinde ve Arıkanlı Holding çatısı altında, Türkiye’deki ilk Türk kargo markası olarak kurulmuştur.

Günümüzde, 18 Bölge Müdürlüğü, 33 Aktarma Merkezi, 1200’den fazla birimi, 20.000’den fazla çalışanı ve 6000’in üzerinde araç filosu ile Türkiye'nin 81 ilinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde hizmet sunan Yurtiçi Kargo, 2003 yılından bu yana Avrupa’nın en büyük kargo şirketlerinden biri olan çözüm ortağı Geopost ile birlikte müşterilerinin uluslararası gönderilerini dünyada 220’den fazla noktaya, bir başka deyişle dünyanın her yerine taşımaktadır.

Sektöründeki lider konumunu, nitelikli insan kaynağı, müşteri odaklı hizmet ve analitik yönetim felsefesi ile birleştiren Yurtiçi Kargo; mobilleşme ve inovasyondaki başarısıyla da sektöründe birçok firmaya öncülük etmektedir.


Adrese kurye çağırarak veya kendilerine en yakın Yurtiçi Kargo birimlerine giderek kampanyadan yararlanabilirler. 

Kullanıcıların kampanyadan yararlanmak için 973 nolu Logo Fırsatlar Dünyası Kampanyası’ndan yararlanmak istediklerini kampanya koduyla birlikle operatöre iletmeleri gerekmektedir. Aksi durumda indirimden faydalanamazlar. 

Logo Fırsatlar Dünyasından alınan kod 01.04.2023 tarihine kadar sayı sınırı olmadan tüm gönderilerde indirim sağlamaktadır. Tekrardan kod almaya gerek yoktur.
 
Kullanıcılar, kampanya kapsamında standart taşıma fiyatlarını üzerinden %30 indirime ek olarak, adres alım ve adres teslim hizmetlerimizden %30’luk indirim oranında faydalanabilirler. Diğer ek hizmetlerimiz ve ambalaj ürünler indirim kapsamında                değildir.
 
Kampanya yurt içinde yapılacak Yurtiçi Kargo’nun her gün veya belirli gün teslimat yaptığı adreslerde geçerlidir.
 
Gönderici ödemeli veya alıcı ödemeli gönderi yapılabilir.
 
Kampanya, standart taşıma, adres alım ve adres teslim hizmetleri için geçerlidir. Diğer ek ve özel hizmetler ile ambalajlar indirim kapsamında değildir.
 
İndirim (şehir içi gönderiler hariç olmak üzere) sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir.
 
Sunulan indirim diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 
Yurtiçi Kargo birimleri, taşıma kurallarına uymayan gönderileri kabul etmeme veya sigorta hizmeti kapsamından çıkararak taahhütname isteme hakkını saklı tutar.
 
Logo Yazılım ve Yurtiçi Kargo kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 
Kampanya  01.04.2022 - 01.04.2023 tarihleri arasında geçerlidir. 

1)  Her kargo gönderimi için indirim kodu almam gerekiyor mu?

Hayır. Logo Fırsatlar Dünyası'ndan alacağınız tek bir kodla yıl sonuna kadar indirimlerden faydalanabilirsiniz.

2) İndirim koduyla göndereceğim kargolarda bir gönderi sınırı var mı?

Hayır. Yurtiçinde 01.04.2023 tarihine kadar yapacağınız tüm gönderimlerde indirimler geçerlidir.

3) Kodu nerede aktiflemem gerekiyor?

Yurtiçi Kargo şubesine gidip yetkili kişiye 973 No'lu Logo Fırsatlar Dünyası Kampanyasından faydalanmak istediğinizi ve aldığınız kodu söylemeniz yeterli.