Damacana Suda %60’a Varan İndirim Fırsatı!

Firmanızın içme suyu giderlerinden tasarruf edin.

Damla Su ile indirimli ve sabit fiyat garantili teklifinizden hemen yararlanın.

Başlangıç Tarihi
01 Temmuz 2019

Bitiş Tarihi
31 Aralık 2020

Kampanya Coca Cola İçecek’in Damla markalı 19 lt polikarbonat damacana su markası için geçerlidir. Tüm Türkiye genelindeki Logo Müşterileri kampanyadan yararlanabilir. Aylık damacana su tüketiminize göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Aylık 35 adet damacana su tüketiminizde ücretsiz olarak emanet sebil temini yapılacaktır.


Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü tarafından düzenlenen Üstün Lezzet Yarışması‘nda 4 doğal su kaynağı birden ödül alan Damla Su güvencesini şirketinizde hissedin. Sapanca,Uludağ, Köyceğiz ve Elazığ kaynaklarımızla bir damla daha fazlasını sabit ve indirimli fiyat garantisi ile elde edebilirsiniz.

·          Damacana su kampanyamızdan yararlanmak için Logo müşterisi olmanız gerekmektedir.

·          Logo müşterilerine özel anlaşmadan faydalanabilmeniz için Damla Su ile aktif bir sözleşmenizin olmaması gerekmektedir.

·          Fiyatlandırma olarak aylık tüketim bareminize göre fatura kesilmektedir.

·          Damla Su ile yapacağınız anlaşma için Logofirsatlardunyasi.com’a hiçbir üyelik ücreti ödemeyeceksiniz. Damacana su tüketimiyle alakalı faturanızı Damla Su tarafınıza yansıtacaktır.

·          Türkiye geneline sabit fiyat garantisi vardır.

·          İleteceğiniz teslimat adreslerine göre Damla Su şube ataması yapılacaktır. Birden fazla teslimat adresi bildirebilirsiniz.

·          Kampanyamızdan 31.10.2019 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

·          Kampanya başvurunuzu yaptıktan sonra özel müşteri danışmanınız size ulaşarak teklif ve sözleşme işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

           Damacana su faturamı kime ödeyeceğim?

Y Tüm damacana su faturalarınızı tercih ettiğiniz ödeme şekli ile tedarikçi firmaya ödeyeceksiniz. Bu alacağınız hizmet için Logo Fırsatlar Dünyası’na herhangi bir üyelik ücreti ödemeyeceksiniz.

           Ücretsiz sebil için koşullar nelerdir?

Aylık taahhüt edilen 35 damacana için 1 adet ve katları olarak sebil sözleşme süreniz boyunca kullanılmak üzere tarafınıza teslim edilecektir.

           Damla Su doğal kaynakları nerelerde?

1150 metre yükseklikteki Sapanca Kaynağı
1300 metre yükseklikteki Köyceğiz Kaynağı
1100 metre yükseklikteki Uludağ Kaynağı
1250 metre yükseklikteki Elazığ Kaynağı

           Damla Su damacanaları yeniliyor mu?

Damla su damacanaları, Sağlık Bakanlığı’nın yönetmelikleri gereğince üretim tarihinden itibaren en fazla 3 yıl ve 75 kez kulanılır.