Kargo Giderlerinizi %70 Oranında Düşürün!

Logo müşterilerine özel kargo teklifinizi avantaja dönüştürme fırsatını kaçırmayın.

MNG Kargo ile indirimli ve sabit fiyat garantili teklifinizden hemen yararlanın.

Başlangıç Tarihi
01 Temmuz 2019

Bitiş Tarihi
31 Aralık 2021

Şirketinizin olmazsa olmazsı kargo gönderileriniz için Logo Fırsatlar Dünyası tedarikçimiz MNG Kargo ile özel indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin her köşesine istediğiniz kadar gönderi yapabilirsiniz. Taahhütsüz ve sabit fiyat garantili anlaşmanız ile firmanıza özel olarak atanan şubenizden kargo işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Logo Fırsatlar Dünyası  ile yapacağınız kargo anlaşmanızda tarafınızdan komisyon gibi hiçbir ek ücret talep edilmez. Kargo gönderim miktarınızın önemi olmadığı için herhangi bir alt limit bulunmamaktadır. Böylece aylık kargo hacminiz ne olursa olsun yüksek kargo gönderisi olan firmalarla hemen hemen aynı tekliflere sahip olabilirsiniz. Logo Fırsatlar Dünyası, toplu satınalmanın gücünü kullanarak büyük firmaların tedarik anlaşmalarında elde ettiği indirim oranlarını siz Logo müşterileri için mümkün kılıyor.

·             Kargo kampanyamızdan yararlanmak için Logo müşterisi olmanız gerekmektedir.

·             Logo müşterilerine özel anlaşmadan faydalanabilmeniz için MNG Kargo ile aktif bir sözleşmenizin olmaması gerekmektedir.

·             Anlaşma yapabilmeniz için herhangi bir gönderi taahhütü etmenize gerek yoktur. Istediğiniz kadar gönderi yapabilirsiniz.

·             Türkiye geneline sabit fiyat garantisi vardır. Gönderilerinizin sabit fiyatlarla desi boyutlarına göre belirlenmektedir.

·             İleteceğiniz firma adreslerine göre MNG Kargo şubesi ataması yapılacaktır.

·             Kampanyamızdan 31.12.2021 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

·             Kampanya başvurunuzu yaptıktan sonra özel müşteri danışmanınız size ulaşarak teklif ve sözleşme işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

          Yapacağımız kargo anlaşmasının ek bir maliyet veya yükümlüğü var mıdır?

Hayır yok. Logo Fırsatlar Dünyası üzerinden yapacağız kargo anlaşmasının standart kullanım sözleşmeleri dışında size hiç bir yükümlülük getirmez.

           Yapacağımız kargo anlaşması için  bir taahhüt vermem gerekiyor mu?

Hayır. Ister 1, ister 1000 adet gönderi yapın. Logo Fırsatlar Dünyası’nın sizin için aldığı fiyat geçerli olacaktır.

           Yapacağımız kargo anlaşmasında şehiriçi ve şehirdışı aynı şekilde mi fiyatlandırma yapılır?

MNG Kargo ile olan anlaşmanızda Türkiye geneli tek bir fiyat uygulaması yapar. Kargonuzun desi boyutuna göre fiyat hesaplanması yapılır.